APIE MUS

UAB „Tiko automobiliai“ yra patikima, profesionali, moderni, sparčiai auganti įmonė, įkurta 2015 metais. 2019 m. pavasario pabaigoje, Visagino miesto gyventojų labui, bendrovė atvėrė bekontaktinę automobilių plovyklą „Bubbles Bay“, atitinkančią visus naujausius automatikos standartus.

Automobilių plovykloje naudojama kompanijos „GMQ Europe“ įranga, atitinkanti visus Europos standartus. Automobilio plovimo aikštelėje yra 5 sekcijos automobilių plovimui, taip pat vienas atviras skyrius, skirtas plauti didelių gabaritų transporto priemonių.

Gyventojų patogumui automobilio plovimas veikia visą parą.

Automobilių plovykloje yra 5 tipų automobilių plovimo programos, taip pat dulkių siurblys, skirtas valyti automobilio vidų. Daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas rasite paslaugų skyriuje.

BEKONTAKTĖ PLOVYKLA

Lankantis automatinėse šepetinėse plovykluose, kuriose automobiliai plaunami gigantiškais šepiačiais, klientai skundžiasi, kad ant automobilio paviršiaus atsiranda mikro subraižymai, lieka nenuplautų vietų, kurių nepasiekia atskiri šepečio segmentai. Portalo tipo automatinė šepetinė plovykla, gali nuplauti 6 – 8 automobilius per valandą, o vidutinė tokio plovimo kaina (pasirinkus plovimo tipą su vaškavimu) yra 5 - 8 eurai. Planuojami montuoti 3 - 8 darbo vietų plovimo centrai, plaunamų automobilių kiekį padidins atitinkamai 21 - 56 per valandą. Toks rezultatas bus pasiekiamas naudojant inovatyvią “bekontakčio” plovimo technologiją, kuomet plaunant automobilį nebus naudojami šepečiai, plovimo kempinės ar kitokie plovimo įrankiai. Nuplauti vieną automobilį bekontaktėmis putomis, padengti vašku ir nuskalauti distiliuotu vandenių, užtruks tik 6 minutes. Po tokio plovimo, automobilio paviršius bus švarus, polimerinis vaškas suteiks malonų žvilgesį ir apsaugą nuo UV spindulių, distiluoto vandens pagalba neliks jokių kalkių ar sunkiųjų metalų nuosėdų. O kas svarbiausiai, plovimas visomis programomis kanuos tik 2,5 - 4 eurai. Kainos skirtumas priklauso nuo automobilio dydžio.

“Bekontakčio plovimo” technoplogija naudojant aktyvias putas yra išskirtinė tuo, kad nuplaunamas visas spektras nešvarumų: tepalo, suodžių, kelio apnašų, mašalų, net ir statinių mikro dulkių apnašos, kurių šiai dienai negali nuplauti jokia kita bekontakčio plovimo technologija žinoma Europoje. Plovimui naudojami inovatyvūs “GMQ Europe” produktai yra gaminami Lietuvoje, sudėtyje visiškai nėra fosfatų ar kitokių cheminių junginių darančių neigiamą poveikį gamtai. Aukščiausią jų kokybę garantuoja išskirtinis dėmesys parenkant cheminius komponentus iš lyderiaujančių gamintojų (BASF, Akzo Nobel). Produktų gamybos procese įpatingas dėmesys skiriamos visų procesų kontrolei: nuo atsivežtų žaliavų testavimo, iki galutinio produkto laboratorinės analizės. Taip pasiekiamas reultatas, kuris garantuoja aukščiausią plovimo kokybę, atitikimą visoms aplinkos apsaugos normoms bei REACH reglamento nuostatoms. Bendradarbiaujant su automobilių gamintojais yra laikomasi rekomendacijų, įvarių paviršių bei apdailos detalių atsparumui santykinam šarmingumui pH. Taip išvengiama bet kokia riziga pažeisti atskiras automobilių detales, sukelti koriziją ar nudeginti audinius. Priešingai, sintetinis polimerinis vaškas apsaugo paviršius nuo neigiamo atmosferos poveikio, suteikia naturalų žvilgesį. Bekontaktės plovimo putos pasiekia net ir gylius, įsisenėjusius nešvarumus, išplauna padangų mažiausius griovelius, palieka malonų įspūdį bei gerą emociją. Net ir neįgudęs plovėjas, gali puikiai nusiplauti savo automobilį be didelio išmanymo ir patirties plauanam automobilį. Tereikia sekti instrukcijas plovimo vietoje ir naudotis plovimo programomis išdėstytomis pagrindiniame skyde nuo viršaus į apačią.

Bekontakčio plovimo technologijos rezultatas - aukščiausios kokybės ir kainos santykis. Plovimo procesas yra trumpas, paprastas, įdealiai tinka Lietuvos klimatinėms sąlygoms. Plovykla veikia 24 val. per parą, net ir žiemos metu esant žemai oro temperatūrai, automobilį galima plauti iki – 23'C. Subalansuota plovimo galia ir paprastas naudojimas, pasireiškia tuo, kad vis daugiau tokio tipo plovimą renkasi dailiosios lyties atstovės.

Inovacija, dėmesys klientui, maksimali kokybė ir puiki emocija – tai pagrindinis tikslas, kuris yra siekiamas fanatišku ir kūrybišku darbu, norint išskirtinai džiuginti plovyklos klientus.